Váš vysněný dům u moře

Rodinné domy u moře skryté mezi olivovníky

Rezidenční areál Giardini di Cefalù respektuje místní krajinnou scenérii, a také proto jsou jednotlivé domy usazené mezi původní olivové stromy.

Celý projekt je situován na patnácti tisících metrech čtverečních. Velikost jednoho rodinného domu u moře se pohybuje v rozmezí mezi 75 až 90 m2 s tím, že ke každému domu přísluší vlastní zahrada. Balkon či terasa s výhledem na moře jsou samozřejmostí. V každém rodinném domě najdete: velký obývací pokoj, kuchyň a koupelnu pro hosty v přízemí, dvě ložnice a koupelnu v prvním patře.

Dokonalé místo

Projekt Giardini di Cefalù je určen zejména těm, kteří mají rádi klid a soukromí a touží mít vlastní dům u moře. Nedaleká, dva kilometry dlouhá pláž, je jako stvořená pro odpočinek nebo aktivní pohyb na břehu moře. Přístupná je pomocí stezky klikatící se skrz uličky starobylé vesnice. Fascinující moře je vidět na každém kroku. Turistická sezóna zde probíhá od března do října. Každý z domů nabízí díky poloze projektu nádherné výhledy nejen na dominantu města, skálu Rocca di Cefalù, ale je možné dohlédnout až k Liparským ostrovům. Úchvatné jsou rovněž pohledy na záliv mezi Scogli Calura a Punta Finale.

Pohodlí a relax

Kdo by nechtěl vlastnit dům u moře kousek od pláže. Projekt Giardini di Cefalù nabízí k prodeji 52 komfortních domů u moře v kouzelném prostředí severního pobřeží Sicílie, uprostřed původního olivového háje, nad vesničkou Sant‘ Ambrogio, pouhé 4 kilometry od města Cefalù. Místo okouzlí svojí klidnou atmosférou italského venkova v bezprostřední blízkosti jednoho z nejkrásnějších moří. Ráj, který si můžete vychutnávat v soukromí, a přitom využívat nepřeberné množství služeb jedné z nejvyhledávanějších turistických destinací na Sicílii.

Investiční příležitost

Jedinečná, populární lokalita Cefalù, známá po celé Evropě, je považována za jednu z perel Sicílie. Kombinace vysoké poptávky pronájmu nemovitostí a zdejší neobvykle dlouhé turistické sezóny tak vytváří skvělou příležitost k dobře návratné investici do domu u moře.

Profesionální správa nemovitostí

K dispozici Vám bude profesionální správa nemovitosti, která se postará o vše potřebné od čistírny a péče o zahradu po soukromého šéfkuchaře či taxi dopravu. Anglicky mluvící referent zajistí, abyste vy a Vaši hosté mohli pouze relaxovat a užívat si chvíle pohody v překrásném prostředí oblasti Cefalù.

Vilky u moře na prodej

Dvojdomky o velikosti 89 m2 a 104 m2 zasazené do olivového háje, 4 km od městečka Cefalù. Místo jako stvořené pro trávení volného času.
  • S výhledem na moře a Liparské ostrovy
  • V pěší vzdálenosti od krásné pláže
  • Bazén v rámci areálu
  • Dvě prostorné ložnice
  • Skvělá investiční příležitost
  • V blízkosti jsou tři mezinárodní letiště

Newsletter

Zaregistrujte svůj e-mail
a odebírejte poslední novinky

Prodejní centrum

Via Mastro Nino Incaprera,
Sant' Ambrogio - Cefalú

Kontakt

Pavlína Hercíková
|
© 2018-2023 GLFO a.s.
Nastavení cookies
|
Podmínky a prohlášení
Real Estate Marketing
© 2018-2023 GLFO a.s.