Novinky

Od července jsme tu pro vás i v sobotu!

26. 06. 2020Od července jsme tu pro vás i v sobotu!

Od července měníme otevírací dobu. Nově vám jsme k dispozici každou středu a pátek od 9:00 do 13:00 a 16:00 do 19:00 v naší prodejní kanceláři na adrese Corso Ruggero 35, Cefalú a dále pak každou sobotu ve vzorovém bytě na adrese strada Sant’Ambrogio – Guarneri a to od 9:00 do 13:00 a 16:00 do 19:00. Těšíme se na vás!
Útulná domácí atmosféra

15. 10. 2019Útulná domácí atmosféra

Dokončili jsme pro Vás vybavení první jednotky v projektu. Každá vila se vyznačuje pozorností k detailům, citlivým provedením a úchvatným výhledem. Prohlédněte si galerii na našem webu a neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Navštivte nádhernou pláž Sant´Ambrogio!

01. 07. 2019Navštivte nádhernou pláž Sant´Ambrogio!

Klikatá cestička, která začíná v srdci osady S.Ambrogio, ústí na pláži stejného jména. Procházka s úchvatnými výhledy Vás přivede na jednu z nejkrásnějších částí pobřeží. Místo ideální pro ty, kdo si chtějí vychutnat moře se všemi jeho nádhernými odstíny, přitom daleko od chaosu a přeplněných pláží. Kousek ráje, který čeká na objevení.

Postup prací.

20. 06. 2019Postup prací.

Už se blížíme ke konci! První vilky jsou téměř hotové! V průběhu měsíce srpna budou dokončeny a kompletně zařízeny první 4 vilky. V současné době jsou dokončovány podlahy a co nevidět začneme již s finální výmalbou a následně montáží nábytku. Sjednejte si schůzku v naší prodejní kanceláři.

Prodejní centrum na nové adrese!

01. 06. 2019Prodejní centrum na nové adrese!

Abychom Vám mohli být více k dispozici, přestěhovali jsme naše prodejní centrum na novou adresu. Příjemné prostředí přímo v centru Cefalu, kde jsme připraveni Vám představit naše projekty a najít to správné řešení pro Vás. Navštivte nás na adrese Corso Ruggero 35!

Earth Day Cefalù 2019

04. 04. 2019Earth Day Cefalù 2019

Společnost Giardini di Cefalu, jako hlavní sponzor, Vás srdečně zve na 7. ročník akce „Den Země Cefalú“, která od 22. do 28. dubna oživí toto historické normanské městečko. Chystaná oslava životního prostředí a krásy městečka Cefalú může být pro Vás příležitostí k návštěvě nového rezidenčního komplexu v nedaleké vesničce Sant ´Ambrogio. Komplex bude mít po dokončení 52 moderních rodinných vilek, z nichž prvních 12 bude dokončeno pro nové majitele již letos v létě. Projekt se nachází nad mořem, uprostřed starobylého olivového háje, v jednom z nejkrásnějších koutů Sicilského pobřeží.

Stačí si jen vyzvednout klíč!

15. 03. 2019Stačí si jen vyzvednout klíč!

Prvních dvanáct jednotek bude dokončeno již za pár měsíců a celkem 6 z nich bude kompletně zařízených a připravených ihned přivítat první obyvatele. Prohlédněte si katalog standardů nebo si domluvte schůzku v našem prodejním centru, kde Vás seznámíme se všemi detaily.

Navštivte nás v novém prodejním centru!

20. 02. 2019Navštivte nás v novém prodejním centru!

Novinka! Od nynějška teď můžete navštívit naše prodejní centrum, které se nachází na adrese Via Roma 127, Cefalù . Zde Vás seznámíme se všemi detaily projektu, jehož první etapa bude dokončena na jaře letošního roku. Za účelem domluvení schůzky nás můžete kontaktovat přes kontakty uvedené na webových stánkách.

Bazény s výhledem na moře

01. 02. 2019Bazény s výhledem na moře

Od jara roku 2020 budou moci majitelé nových luxusních vilek využívat dvou bazénu situovaných uprostřed původního olivového háje, poskytujících překrásné výhledy na moře. Na jejich podobu se však můžete podívat již dnes. Vybírejte z celkem 12-ti přepychových jednotek s vlastní zahrádkou.

Postup výstavby

15. 01. 2019Postup výstavby

Inženýrské sítě pro celý projekt byly kompletně dokončeny. Probíhají poslední úpravy komunikací první a druhé etapy. Byla zahájena výstavba prvních dvanácti jednotek.

Postup prací

15. 08. 2018Postup prací

Uvnitř areálu byly provedeny veškeré stavební práce týkající se zasíťování, a to včetně vodovodních rozvodů splaškové a dešťové vody, rozvodů vodovodní sítě, realizace rozvodů elektřiny pro potřeby veřejné, domovní i soukromé, příprava pokládky vlnitých trubek pro síť optických vláken a pro služby určené uživatelům všech obytných jednotek, jež budou postaveny.
Probíhají práce na terénních úpravách podél jednotlivých uliček, jakož i podél ulice hlavní, včetně výstavby zídek. V krátké době započneme s výsadbou zeleně na plochách určených pro společné užívání, a to za použití různých druhů původních dřevin.

Webové stránky spuštěny!

12. 07. 2018Webové stránky spuštěny!

Připravili jsme pro vás prezentaci nového projektu Giardini di Cefalù – celkem 52 dvojdomů na severním pobřeží Sicílie, u města Cefalù. Bydlení doslova v olivovém háji a s výhledem na moře je tak jedinečné, že jsme se rozhodli zprostředkovat přímořskou atmosféru originálními webovými stránkami, které vám kromě standardních informací a fotografií dovolí vkročit přímo do srdce Giardini di Cefalù. V jedné z nejvyhledávanějších turistických destinací Sicílie najdete soukromí rodinných domů s vlastní zahradou, balkonem a terasou s výhledem na moře.

Stavba zahájena

22. 02. 2018Stavba zahájena

Na pozemku olivového háje byly v únoru 2018 zahájeny přípravné stavební práce a realizace inženýrských sítí. Postupně na území o rozloze patnáct tisíc metrů čtverečních vznikne 52 komfortních dvojdomů. V první etapě projektu Giardini di Cefalú bude na jaře 2019 dokončeno prvních 12 jednotek. Pro více informací o projektu nás můžete kontaktovat osobně.